• Головна
  • В Конотопі нарештi добудують пологовий будинок
11:05, 9 вересня 2015 р.

В Конотопі нарештi добудують пологовий будинок

У 2013 році прес-служба МОЗ України натхненно звітувала про те, що невдовзі в Конотопі буде здано в експлуатацію сучасне пологове відділення. Ще два роки тому в лікарні проводилися тендери на закупівлю меблів та обладнання, а лікарі відповідного профілю пройшли профпідготовку в обласному перинатальному центрі. 

Ось як про це писав МОЗ:

"Завершується будівництво сучасного пологового відділення Конотопської центральної районної лікарні. Введення в експлуатацію цього медичного закладу виконується згідно з реалізацією ініційованої Президентом України програми «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства».

Як поінформувала заступник головного лікаря Конотопської центральної лікарні з охорони дитинства та допомоги при пологах Раїса Федченко, нині в лікарні проводяться тендери на закупівлю сучасного медичного обладнання та меблів для відділення. Пологове відділення ЦРЛ – одне із трьох побудованих в лікарні за останні роки. Наразі вже проводиться оснащення діагностичного центру, вирішується питання добудови та укомплектування дитячої поліклініки. Всі приміщення будувалися за сучасними технологіями.

В пологовому відділенні, яке найближчим часом розпочне приймати перших пацієнтів, будуть створені комфортні умови для породіль та сумісного перебування матерів і немовлят в післяродовий період. Для забезпечення сімейних пологів будуть задіяні п’ять індивідуальних пологових залів, які обладнають сучасною медичною технікою. Будуть функціонувати 18 індивідуальних післяродових палат на 45 ліжок, обладнаних сучасною системою обігріву, кондиціонування, душевими кабінами, туалетами, засобами оповіщення та зв’язку. У лікарні також будуть діяти дві операційні зали, які теж планується оснастити сучасним медичним обладнанням. Для опалення пологового відділення збудована індивідуальна котельня, яка працює на газовому опаленні та альтернативних видах палива.

За словами начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Петра Павлюка, в наступному році на базі пологового відділення планується відкрити один з двох міжрайонних перинатальних центрів другого рівня, в якому цілодобово чергуватимуть лікарі – анестезіологи, неонатологи та медичні сестри. Лікарі відповідного профілю вже проходять підготовку на базі перинатального центру ІІІ рівня в м.Суми та в Національній академії післядипломної медичної освіти імені П.Л.Шупика".

Виникає законне питання: якщо проводився тендер, то чому роботи так і не були завершені?

За коментарями ми звернулися до головного лікаря ЦРЛ, Володимира Драганюка.

- Місту нагально потрібен новий пологовий будинок. Чи просуваються роботи у цьому напрямку?

- Так. На останній сесії міської ради було прийнято рiшення видiлити кошти на цей об'єкт, тож найближчим часом будiвництво вiдновиться.

- Чому будiвництво не було завершено? Адже проводився тендер?

- Так, дiйсно, тендер проводився. Але один з учасникiв подав скаргу, i роботи було припинено.

- Куди ж подiлися кошти, що були видiленi у 2013 роцi? 

- Лiкарня - комунальний заклад, ми не маємо власних коштiв. Гроші нам виділяла мiська адмiнiстрацiя. 

Про довгобуд у Конотопській ЦРЛ  нещодавно вийшов сюжет на телеканалі "Пульсар". Відео можна переглянути просто зараз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #роддом #строительство
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...