• Головна
  • Як саме можна оплачувати мікрокредит, що його людина взяла на певні потреби?
Новини компаній
10:11, 2 липня

Як саме можна оплачувати мікрокредит, що його людина взяла на певні потреби?

Новини компаній

Щоб закрити той чи інший онлайн кредит, який українець взяв на свої потреби, не потрібно робити нічого складного. Для цього потрібно перейти на посилання на МФО. Ви зможете з легкістю оплатити вашу позику за допомогою банківської карти прямо на інтернет-сайті тієї чи іншої мікрофінансової організації або ж за допомогою її мобільної програми. Якщо така можливість доступна, тоді обов'язково можете скористатися нею.

Як саме можна оплачувати мікрокредит, що його людина взяла на певні потреби?, фото-1

Про що необхідно пам'ятати?

Багато хто з мікрофінансових організацій, які нині працюють в Україні та надають кредити в режимі онлайн, пропонують своїм клієнтам на вибір кілька можливих способів оплати позик. Зокрема серед переліку основних варіантів оплати можна відзначити наступні найпоширеніші:

  • в особистому кабінеті позичальника, використовуючи всього лише його банківську карту;
  • у спеціальних сервісах онлайн платежів (сьогодні є безліч таких сервісів, тому можна буде обрати оптимальний);
  • в інтернет-банкінгу, всього лише вказавши реквізити потрібної людині мікрофінансової організації;
  • використовуючи термінал самообслуговування;
  • в касі будь-якого українського банку, використовуючи реквізити потрібної компанії.

Доступні способи оплати мікропозик можуть трохи відрізнятися, виходячи із того, який саме сервіс ви використовуєте. Якщо ж ви хотіли зберегти себе від непотрібних неприємностей, оберіть для себе найбільш надійний та зручний варіант. Наприклад, це може бути саме оплата картою у вашому особистому кабінеті на сайті мфо, з якою ви співпрацюєте. Процедура сплати заборгованості займе кілька хвилин. Одразу після успішного завершення транзакції, ви одразу побачите повідомлення про закриття вашої позики.

Як правильно обрати МФО для початку співпраці?

В процесі вибору мікрофінансової організації спеціалісти радять перш за все впевнитися в тому, що та чи інша обрана вами компанія має спеціальну ліцензію. Кожна окрема компанія, яка вирішила працювати в сфері фінансування позичальників, в обов'язковому порядку повинна проходити перевірку та отримувати ліцензію на надання мікрокредитів.

На сайті НБУ ви можете перевірити таку ліцензію. До речі, ліцензія повинна бути присутньою на головній сторінці мікрофінансової організації. Зазвичай її вказують саме в кінці головної сторінки. Лише після того, як ви знайшли таку ліцензію, ви можете починати подальше знайомство з умовами кредитування. Вам потрібно ознайомитися з максимальною сумою та відсотковою ставкою і навіть термінами позики. Цей час обов'язково візьміть до уваги і той момент, що умови позик можуть дещо відрізнятися для нових з постійними позичальниками. Наприклад, для першого та подальших кредитів можуть бути різні відсоткові ставки.

Багато хто не звик особливо звертати увагу на процес вибору, саме тому більшість позичальників віддають свій голос певним розрекламованим компаніям. Якщо ви не хочете вчиняти таким самим чином, просто довіритися рекомендації людей, які свого часу мали справу з такими компаніями.

Наприклад, ви можете детальніше познайомитися із організацією Avocredit (Авокредит). Ця компанія впродовж довготривалого часу працює на ринку України та своїм позичальникам надає кредити на найбільш вигідних для них умовах. Ви в будь-який час можете познайомитися з організацією та її послугами, а уже потім приймати для себе кінцеве рішення про початок співпраці. Ні в якому разі не поспішайте, добре все зважуйте і тоді у вас обов'язково все вийде.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...