![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
10:12, 3 квітня
Переможцем Міжнародного благодійного конкурсу стала конотопська «Елегія»
![Переможцем Міжнародного благодійного конкурсу стала коното..., фото-1 Переможцем Міжнародного благодійного конкурсу стала конотопська «Елегія», фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Початок весни для вокальної студії «Елегія» КФК СумДУ став успішним. Вокальний ансамбль взяв участь у Міжнародному благодійному конкурсі Німеччина-Україна «Свято Весни 2024», кошти з якого передані волонтерському штабу «Лад» на підтримку ЗСУ.
В конкурсі взяли участь біля 800 учасників з Німеччини, Чехії, Молдови, Литви, Словаччини, України. Не зважаючи на суттєву конкуренцію конотопська «Елегія» здобула І місце (керівник Лілія Бібік).
![Переможцем Міжнародного благодійного конкурсу стала коното..., фото-2 Переможцем Міжнародного благодійного конкурсу стала конотопська «Елегія», фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...