• Головна
  • Перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб відбулося на Конотопщині
20:30, 23 лютого

Перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб відбулося на Конотопщині

Перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб відбулося на Конотопщині, фото-1

22 лютого відбулося перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Конотопській районній державній адміністрації-районній військовій адміністрації.

Рада є консультативно-дорадчим органом, створеним для сприяння реалізації політики забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб. Вона шукатиме системні рішення розв’язання проблем ВПО, пропонуватиме їх місцевій владі, братиме участь у розробці спільних рішень. Рада підказуватиме, як влада може допомогти переселенцям інтегруватися у громаду, ефективно забезпечити їх житлом та всім необхідним для життя.

Під час першого засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Конотопській районній державній адміністрації-районній військовій адміністрації начальник управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації Ірина ЗАЇКА повідомила, що станом на сьогодні на території Конотопського району проживає 5153 внутрішньо переміщені особи, з них 1387 –діти. Починаючи з 24.02.2022 року на облік стало 3881 особа, з них 1205 – діти.

Найбільша кількість ВПО зареєстрована по Кролевецькій громаді -1421; по Буринській – 1377; по Путивльській – 1305.

З державного бюджету у 2023 році допомога на проживання ВПО виплачена в сумі 81 млн. 300,0 тис.грн. За січень-лютий 2024 року виплачено майже 14 млн. грн.

На першому засіданні Ради було обрано керівний склад. Головою Ради з питань внутрішньо переміщених осіб обрана Ольга Баєва, яка є внутрішньо переміщеною особою. Заступником голови Ради з питань ВПО обрано Наталію Рябчун, а секретарем Наталію Сидорчук, які також є внутрішньо переміщеними особами.

Крім обрання керівного складу, на засіданні окреслили коло питань, що хвилюють внутрішньо переміщених осіб і потребують вирішення в процесі роботи Ради, зокрема працевлаштування, забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та інше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...