• “Срібло” Європейських ігор виборола конотопчанка зі збірною
22:53, 3 липня 2023 р.

“Срібло” Європейських ігор виборола конотопчанка зі збірною

“Срібло” Європейських ігор виборола конотопчанка зі збірною, фото-1

Жіноча збірна України з пляжного футболу, за яку грає Конотопчанка Юлія Дехтяр, здобула срібні нагороди Європейських ігор 2023 року, які відбувалися у польському Кракові. Українки поступилися команді Іспанії в серії пенальті.

Наприкінці гри наші дівчата завдяки голу Анни Шульги вийшли вперед, але іспанки на останній хвилині перевели гру в екстра-тайм. В додатковий час Юлія Костюк знову вивела українок вперед, але іспанки за кілька секунд до завершення екстра-тайму знову зрівняли результат – 2:2. В серії пенальті Іспанія була влучнішою (5-3), вона і виграла золото Європейських Ігор. Збірна України здобула срібні нагороди.

Джерело: Асоціація пляжного футболу України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію