![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
10:31, 9 червня 2023 р.
Дарувати бібліотекам книги закликають конотопчан
![Дарувати бібліотекам книги закликають конотопчан, фото-1 Дарувати бібліотекам книги закликають конотопчан, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
7 червня працівники Публічної бібліотеки провели вуличну акцію «Подаруй бібліотеці книгу».
«Книги, що даруються бібліотеці, мають особливе значення в процесі поповнення бібліотечного фонду, сприяють духовному та моральному розвитку читачів. Просимо всіх небайдужих долучитися до акції! Якщо у вас вдома є дитячі та дорослі книги, які ви вже прочитали, і вони вам уже не потрібні, то подаруйте їх бібліотеці! Наші користувачі залюбки будуть їх читати, а книги отримають другий шанс на існування», – зазначили працівники книгозбірні.
Книги можна приносити до КЗ «Публічна бібліотека Конотопської міської ради», за адресою Пр. Миру,19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...