![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
10:02, 26 квітня 2023 р.
Серця журі Всеукраїнського конкурсу-фестивалю підкорили юні Конотопські музиканти
![Серця журі Всеукраїнського конкурсу-фестивалю підкорили юн..., фото-1 Серця журі Всеукраїнського конкурсу-фестивалю підкорили юні Конотопські музиканти, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
З 9 по 22 квітня в місті Києві за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України відбувся ІІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль “Великодні передзвони”.
Катерина Ляшенко (викладач Ірина Матусевич) отримала Першу премію, Вікторія Сіренко (викладач Ірина Матусевич) – Першу премію, інформує Конотопська дитяча музична школа №1.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...