• Серед призерів FIS змагання в Польщі конотопська спортсменка
14:08, 10 березня 2023 р.

Серед призерів FIS змагання в Польщі конотопська спортсменка

Серед призерів FIS змагання в Польщі конотопська спортсменка  , фото-1

6-7 березня лижні гонщики взяли участь у FIS змаганнях в Польщі, Вісла Кубалонка.

У гонці класичним стилем на дистанціях 5 км у жінок і 10 км у чоловіків Анастасія Нікон здобула перемогу, а конотопчанка Вікторія Олех виборола срібло. Анастасія Іванченко фінішувала 5. У чоловіків Руслан Денисенко – 4 позиція, Дмитро Драгун – 5 позиція.

У масовому старті на дистанціях 15 км і 10 км Дмитро Драгун – другий на п’єдесталі пошани, у Руслана Денисенка – 4 місце. У жінок 2 місце- Вікторія Олех, 4 місце – Анастасія Іванченко, 6 місце – Анастасія Нікон.

Наразі команда переїхала в Словаччину, де 11-12 березня спортсмени візьмуть участь в Континентальному Кубку «Славік Кап».