![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
13:00, 12 лютого 2021 р.
Конотопські депутати-свободівці взялись за лопати
![Конотопські депутати-свободівці взялись за лопати Конотопські депутати-свободівці взялись за лопати](/dist-assets/images/cap.jpg)
До прибирання снігу у місті долучилися депутати-свободівці, зокрема і Андрій Франчук, який разом з іншими активістами допомагають прочищати тротуари на своєму окрузі.
У своєму відеозверненні Андрій Франчук пояснив, що ресурсів міських комунальних служб недостатньо для боротьби з такими потужними опадами та закликав усіх, хто має можливість, долучатися до боротьби зі стихією.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...