![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
12:00, 11 січня 2021 р.
Одеські активісти будуть спостерігачами на виборах мера Конотопа
![Одеські активісти будуть спостерігачами на виборах мера Конотопа Одеські активісти будуть спостерігачами на виборах мера Конотопа](/dist-assets/images/cap.jpg)
Одесити за ініціативи громадського активіста Олега Хвощевського їдуть підтримати народного мера Конотопа - Артема Семеніхіна.
Про це Хвощевський повідомив на своїй фб-сторінці.
Він формує команду в складі: журналістів, фронтовиків, революціонерів, громадських діячів з метою незалежного спостереження за ходом голосування, яке відбудеться 24 січня 2021 року.
Патріотичні одесити стурбовані складною суспільно-політичною ситуацією в Конотопі, де кремлеблок намагається вкрасти вибір жителів міста і навіть влаштовував напад на мера Артема Семеніхіна. Тож вони вирішили допомогти патріотичному меру-АТОшнику.
До речі у минулому році ця ж команда Олега Хвощевського на парламентських виборах зуміла здолати екс-депутата Сергія Ківалова-"підрахуй" по Приморській району Одеси.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...