![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 9 січня 2021 р.
Нардеп з Конотопу підчепив коронавірус
![Нардеп з Конотопу підчепив коронавірус Нардеп з Конотопу підчепив коронавірус](/dist-assets/images/cap.jpg)
6 січня, нардеп Олександр Качура на своїй офіційній сторінці на фейсбуці написав, що його родина отримала позитивні тести на COVID-19.
"Під ялинку моя родина отримала позитивні тести на COVID-19. Час самоізоляції я використаю, щоб переосмислити та більш детально проаналізувати попередній період і спланувати подальшу політичну боротьбу.
Щодо введення з 8 січня «жорстокого карантину», то варто розуміти, що статистика МОЗ- далека від реальності. До неї включають результати ПЛР тестування, в той час як абсолютна більшість українських громадян користується експрес-тестами, які не включають до офіційних даних.
В будь-якому випадку треба спиратися на думку вчених та лікарів, а не всіляких коментаторів з ефірів ток-шоу. Це повинен бути честний діалог з суспільством, під час якого бізнесу і кожному громадянину Уряд пояснює логіку кожного прийнятого рішення", – написав Олександр Качура.
Нагадаємо, Олександр Качура родом із Конотопу, нині є депутатом Верховної Ради України, чле фракції “Слуга народу”.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...