![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:00, 16 листопада 2020 р.
У Конотопі, незважаючи на сніг, провели толоку на Соборній
![У Конотопі, незважаючи на сніг, провели толоку на Соборній У Конотопі, незважаючи на сніг, провели толоку на Соборній](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цієї суботи ініціативною групою "35 квартал" за участі міського осередку ВО "Свобода" та небайдужих громадян було проведено толоку по розчищенню від сміття та опалого листя вулиці Соборної.
Про це повідомляється в фб-спільноті "35 квартал".
"Перший сніжний день супроводжував людей які вийшли на толоку. Прохолодна погода не стала на заваді досягнення мети⭐. Завдяки згуртованості та бажанню мешканців кварталу очистити територію, з гарним настроєм робота просувалася активно та продуктивно", - йдеться в дописі.
![У Конотопі, незважаючи на сніг, провели толоку на Соборній, фото-1 У Конотопі, незважаючи на сніг, провели толоку на Соборній, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...