• Головна
  • Малевич, бункер Люфтваффе, битва, відьма, трамвай, екстримальний підйом: що зацікавило у Конотопі мандрівників проекту "Покалабанях"
08:30, 3 листопада 2020 р.

Малевич, бункер Люфтваффе, битва, відьма, трамвай, екстримальний підйом: що зацікавило у Конотопі мандрівників проекту "Покалабанях"

Малевич, бункер Люфтваффе, битва, відьма, трамвай, екстримальний підйом: що зацікавило у Конотопі мандрівників проекту "Покалабанях"

Нещодавно на Youtube-каналі "Покалабанях", присвяченому автомандрівкам по Україні, вийшов сюжет присвячений нашому місту. Це гарна нагода поглянути на Конотоп ззовні, а може і дізнатися щось цікаве про своє місто.

"Ми дуже недооцінили Конотоп! Провівши в місті більше, ніж півдня, ми не побачили і половини цікавих місць. Але ті, що побачили – вразили нас. Великий музей авіації, унікальний бункер Люфтваффе, американські пожежні гідранти, руїни колись потужного заводу і єдиний в Сумській області трамвай… Конотоп просякнутий історіями про битву та відьом. А ще – саме тут свої перші картини продав Казимир Малевич. Крім всього цього, з випуску ти дізнаєшся, хто з нас не зміг піднятися на водонапірну вежу і чому)))" - йдеться в описі до відео.

Довідково: «ПоКалабанях. ПроектІменіСковороди» - автомобільна мандрівка Україною з філософськими теревенями та гуморком.

Хто ми: Трійко невгамовних мандрівників – Тімур Мірошниченко, Андрій Городиський та Сергій Шинкарчук - сідаємо в авто та їдемо дорогами-калабанями України. Що робимо: Готуємо маршрут країною - пункти подорожі, пам’ятки та інші цікаві місця. Розповідаємо їх одне одному та глядачеві. Так народжуються жарти та іронічні зауваження на адресу того, що ми бачимо. У дорозі ведучі розмірковують над життям, ведуть філософські, але, водночас, легкі теревені на теми: «Що робити?», «Хто винен?», «Хто ми взагалі?» «І шо далі?».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #туризм #Покалабанях
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...