• Головна
  • У Конотопському лісгоспі встановили сітки для захисту молодих дерев від тварин
17:00, 15 вересня 2020 р.

У Конотопському лісгоспі встановили сітки для захисту молодих дерев від тварин

У Конотопському лісгоспі встановили сітки для захисту молодих дерев від тварин

ДП «Конотопське лісове господарство» застосовує європейський досвід захисту лісових культур (спеціальна сітка) від потрави дикими тваринами.

Як повідомляється на фб-сторінці лісгоспу, подібну практику обгородження лісових культур від потрав дикими тваринами спеціальною сіткою широко застосовують, наприклад, в Польщі.

Це вимушений захід, оскільки чисельність диких тварин в лісах дуже висока. Сітка зроблена з оцинкованого дроту і являє собою бюджетний варіант, розрахований на 8-10 років, поки лісові культури не піднімуться до безпечної висоти. В якості стовпів використовується підручний матеріал, заготовлений тут же в процесі розробки лісосіки. Найчастіше це низькосортні колоди, непридатні для використання в якості ділового лісу. Причому застосовуються навіть твердолистяні породи, оскільки вони служать довше.

Сітка зроблена з оцинкованого дроту і являє собою бюджетний варіант, розрахований на 8-10 років, поки лісові культури не піднімуться до безпечної висоти. В якості стовпів використовується підручний матеріал, заготовлений тут же в процесі розробки лісосіки. Найчастіше це низькосортні колоди, непридатні для використання в якості ділового лісу. Причому застосовуються навіть твердолистяні породи, оскільки вони служать довше.

Працівники лісгоспу перевірять, як покаже себе такий метод захисту лісових насаджень і повідомить про його результати пізніше.

У Конотопському лісгоспі встановили сітки для захисту молодих дерев від тварин, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лісгосп #сітка #саженці #тварини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...