• Головна
  • На Сумщині дали старт Всеукраїнській ювілейній естафеті «Стежками юннатівського руху»
09:09, 11 вересня 2020 р.

На Сумщині дали старт Всеукраїнській ювілейній естафеті «Стежками юннатівського руху»

На Сумщині дали старт Всеукраїнській ювілейній естафеті «Стежками юннатівського руху»

Всеукраїнська естафета буде проходити з 10 вересня по 7 листопада у всіх областях України. Вчора велика позашкільна родина Сумщини разом з обласною очільницею освіти і науки Вікторією Гробовою дали урочистий старт ювілейній естафеті та передали перехідний кубок та книгу до Чернігівської області.

Про це інформує Сумська ОДА.

«Сьогодні для нас знакова подія – саме ми, саме Сумщина, дає старт Всеукраїнській 95-ій ювілейній естафеті «Стежками юннатівського руху». Нам випала така честь тому, що наша область серед лідерів позашкільної освіти в Україні», – відмітила директор обласного Департаменту освіти і науки у своєму вітальному слові.

Також вона повідомила, що саме наші натуралісти є активними учасниками міжнародних і всеукраїнських заходів екологічного напряму. Лише у минулому навчальному році переможцями і призерами цих заходів стало близько 1 тисячі вихованців.

У кожній області з 10 вересня по 7 листопада, готуючись до передачі Естафети, у закладах позашкільної освіти з дітьми та учнівською молоддю відбудуться різноманітні майстер-класи, квести, виступи колективів екологічної просвіти, круглі столи, флешмоби, ток-шоу, екологічні акції, обмін досвідом роботи, конкурсно-пізнавальні, екскурсійні програми, конференції, інші заходи з передачі Естафети. Заходи будуть проводитися з дотриманням усіх санітарно епідеміологічних вимог.

Серед головних атрибутів естафети - перехідний естафетний кубок та естафетна книга, що складається з 25 аркушів з назвами областей, на кожну область – 1 аркуш. Усі бажаючі мають змогу на своїй сторінці написати про свої роздуми, враження, відгуки, побажання щодо подальшого розвитку еколого-натуралістичного руху. Остання сторінка Книги відведена Автономній Республіці Крим. Тому всі області мають долучитися до заповнення цієї сторінки (спогади, побажання, слова підтримки тощо).

Сьогодні успішна позашкільна родина Сумщини передала естафетні книгу з найщирішими побажаннями та кубок до Чернігівської області.

«Передаючи сьогодні естафетні книгу і кубок, я хочу побажати всім учасникам успіхів. Вірю в нашу перемогу на всеукраїнському рівні» - підкреслила Вікторія Гробова та побажала учасникам нових здобутків, стрімких злетів та легких перемог.

Підсумки естафети буде підбито на Всеукраїнському форумі позашкільників, що відбудеться в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки.

Довідково. Сьогодні понад 9 тисяч дітей та молоді області навчаються у 610 творчих учнівських об’єднаннях еколого-натуралістичного, біологічного, квітково-декоративного, аграрного профілів у закладах позашкільної освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#юннати #екологія #естафета #позашкілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...