У Конотопі виділили допомогу хворим на коронавірус

У Конотопі виділили допомогу хворим на коронавірус, Анатолій Кияшко

По Конотопському відділенню Фонду соціального страхування України проведено фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності, яка викликана ізоляцією від коронавірусної хвороби, на суму майже 69 тис. гривень.

Як інформують у Конотопській міськраді, ці гроші передано 37 працюючим, які не виходили на роботу в рамках самооізоляції під медичним наглядом. Розмір допомоги становить 50% середнього доходу працівника незалежно від тривалості страхового стажу.

Серед них було 5 медичних працівників, які отримали допомогу на суму 4 тис. гривень (розмір допомоги 100 % середнього доходу).

Станом на 13.07.2020 Конотопське відділення отримало 4 повідомлення від закладів охорони здоров’я щодо гострого професійного захворювання медичних працівників на COVID-19. Захворювання медичного чи іншого працівника на коронавірусну хворобу внаслідок контакту з інфікованим пацієнтом, матеріалами чи переносниками захворювань під час виконання посадових обов’язків внесено до переліку професійних захворювань і вважається нещасним випадком на виробництві.

На сьогодні затверджено 2 акти за формою Н-1/П щодо підтвердження гострого професійного захворювання медичних та інших працівників, які були безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом та лікування пацієнтів із випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19.

медики коронавірус COVID-19 допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі