![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:02, 14 липня 2020 р.
Магазини Конотопщини перевіряють на дотримання умов карантину
![Магазини Конотопщини перевіряють на дотримання умов карантину Магазини Конотопщини перевіряють на дотримання умов карантину](/dist-assets/images/cap.jpg)
7 закладів торгівлі на предмет дотримання карантинних вимог перевірила на території В’язівської, Землянської та Гружчанської сільських рад постійно діюча мобільна група у складі працівників Головних управлінь Нацполіції та Держпродспоживслужби, головного спеціаліста з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Романа Нестеренка.
Як повідомляє Конотопська РДА, окремим керівникам торгівельних закладів вказано на конкретні порушення та негайне приведення відповідних закладів до функціонування в умовах карантину.
За результатами здійснених перевірок будуть направлені приписи виконавцям для реагування відповідно до вимог чинного законодавства.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...