Пенсіонери Сумщини отримуватимуть більше грошей

Пенсіонери Сумщини отримуватимуть більше грошей, Анатолій Кияшко

З 1 липня на Сумщині 156 тисяч осіб одержать підвищення пенсій.

Про це повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

Перераховано: мінімальні пенсійні виплати для усіх категорій пенсіонерів; особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій та учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою.

Збільшиться також державна соціальна допомога на догляд особам з інвалідністю внаслідок війни, підвищення особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій та учасникам війни, особам, на яких поширюється чинність цього закону, жертвам нацистських переслідувань, пенсії за особливі заслуги перед Україною, мінімальні розміри пенсій учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, військовослужбовцям та членам їх сімей, почесним донорам України.

Непрацюючим пенсіонерам збільшенню підлягають мінімальні пенсійні виплати за віком при наявності мінімального страхового стажу; доплати за понаднормовий страховий стаж; мінімальні пенсії шахтарям.

Пенсіонери Сумщини отримуватимуть більше грошей, фото-1 Пенсіонери Сумщини отримуватимуть більше грошей, фото-2 Пенсіонери Сумщини отримуватимуть більше грошей, фото-3 Пенсіонери Сумщини отримуватимуть більше грошей, фото-4 Пенсіонери Сумщини отримуватимуть більше грошей, фото-5
пенсії підвищення Сумщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі