• Головна
  • Прощання з ветераном Другої світової війни
13:58, 19 травня 2020 р.

Прощання з ветераном Другої світової війни

Прощання з ветераном Другої світової війни

18 травня Конотопщина попрощалася з одним із останніх солдатів Великої Вітчизняної Війни, нашого краю – Подобрієм Дмитром Демидовичем.

Нелегкий військовий та життєвий шлях довелося пройти цій людині, але він з гідністю пройшов всі життєві випробування і залишався просто людиною, батьком, дідусем та прадідусем, що вчив своїх дітей та рідних порядності, доброті, працьовитості та людяності.

Його шлях війни розпочався з 1941 року, коли був забратий «остарбайтером » з захопленого Конотопа до Німеччини звідки він зумів повернутися до рідного краю, а в 1943 року після звільнення Конотопа Радянськими військами, 17 –річним хлопцем пішов захищати Батьківщину і дійшов до самого Берліну. Все своє трудове життя працював шофером, чесно «крутячи баранку» та проживши скромне і гідне життя на рідній Конотопщині.

На жаль, від нас йдуть живі свідки та носії нашої історії, про яку ми зможемо дізнатися у рафінованій та художній формі з книжок. Сумно рідним та близьким і просто нормальним людям, але це життя.

Життєвий шлях Дмитра Демидовича у 94 роки та життєва витримка – це гарний приклад для кожного з нас.Це рівень та життєва планка, до якого ми всі повинні тягнутися хоча б віртуально, не зважаючи на всі життєві складності й випробування доповнені байдужістю і меркантильністю можновладців і народообранців нашої країни ,нашого Конотопа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...