Прощання з ветераном Другої світової війни

Прощання з ветераном Другої світової війни, Иванова Анна

18 травня Конотопщина попрощалася з одним із останніх солдатів Великої Вітчизняної Війни, нашого краю – Подобрієм Дмитром Демидовичем.

Нелегкий військовий та життєвий шлях довелося пройти цій людині, але він з гідністю пройшов всі життєві випробування і залишався просто людиною, батьком, дідусем та прадідусем, що вчив своїх дітей та рідних порядності, доброті, працьовитості та людяності.

Його шлях війни розпочався з 1941 року, коли був забратий «остарбайтером » з захопленого Конотопа до Німеччини звідки він зумів повернутися до рідного краю, а в 1943 року після звільнення Конотопа Радянськими військами, 17 –річним хлопцем пішов захищати Батьківщину і дійшов до самого Берліну. Все своє трудове життя працював шофером, чесно «крутячи баранку» та проживши скромне і гідне життя на рідній Конотопщині.

На жаль, від нас йдуть живі свідки та носії нашої історії, про яку ми зможемо дізнатися у рафінованій та художній формі з книжок. Сумно рідним та близьким і просто нормальним людям, але це життя.

Життєвий шлях Дмитра Демидовича у 94 роки та життєва витримка – це гарний приклад для кожного з нас.Це рівень та життєва планка, до якого ми всі повинні тягнутися хоча б віртуально, не зважаючи на всі життєві складності й випробування доповнені байдужістю і меркантильністю можновладців і народообранців нашої країни ,нашого Конотопа.

konotop.in.ua
Конотоп
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі