![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
22:28, 30 квітня 2020 р.
Рецидивісту загрожує 12 років ув’язнення
![Рецидивісту загрожує 12 років ув’язнення Рецидивісту загрожує 12 років ув’язнення](/dist-assets/images/cap.jpg)
За клопотанням Конотопської місцевої прокуратури рішенням суду 28 квітня 2020 року підозрюваному, який напередодні скоїв розбійний напад на 72-річну пенсіонерку, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу.
Йдеться про подію, що сталась в одному з приватних секторів Конотопа близько 09:30. Місцева пенсіонерка саме повернулася додому з магазину, коли до її помешкання вдерся невідомий у масці. Штовхнувши бабусю на підлогу, він став вимагати гроші, погрожуючи при цьому старенькій викруткою. Злякавшись, жінка віддала всі свої заощадження – близько 1100 гривень. Тікаючи, нападник прихопив ще й два мобільні телефони пенсіонерки.
Під процесуальним керівництвом прокуратури співробітники Управління карного розшуку ГУНП Сумської області оперативно встановили особу нападника та за силової підтримки спецпідрозділу «КОРД» затримали його за місцем мешкання в Полтавській області. Також встановлено причетність затриманого до крадіжки особистих речей із приватного будинку жителів м. Конотоп.
Підозрюваному 44 роки, більшу половину з яких він провів у місцях позбавлення волі. Усього чоловік має 6 судимостей. За попереднім вироком суду він був засуджений до 11 років позбавлення волі за розбійний напад та грабіж. Цього разу його дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 187 (розбій, поєднаний із погрозою застосування насильства та проникненням до житла) та ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана із проникненням до житла) КК України. За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк до 12 років із конфіскацією майна, – розповіла прокурор Конотопської місцевої прокуратури Юлія Волосюк.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...