• Головна
  • Відновлення роботи ринків у Конотопі
16:35, 28 квітня 2020 р.

Відновлення роботи ринків у Конотопі

Відновлення роботи ринків у Конотопі

Основні умови за яких стане можливим відновити роботу ринків у Конотопі повідомив Артем Семеніхін.

Ми даєм операторам ринків наших термін до 4 числа включно, щоб вони встигли дотримувались тих вимог, які зараз поставив головний санітарний лікар. 4 числа буде здійснена комісійна перевірка стану готовності ринків до їх можливого відкриття, то 5 числа буде прийнято рішення дозволити працювати нашим продуктовим ринкам. Я звертаюся до людей, які збираються працювати на наших ринках, треба виконати всі ті вимоги МОЗ і найближчим часом питання карантину буде стояти в тому напрямку, аби його послабити, – сказав Семеніхін.

Відповідно до Постанови Головного санітарного лікаря України № 14, від 27.04.2020р. щодо протидії поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках встановлено такі вимоги:

наявність реєстрації агропродовольчого ринку як оператора ринку харчових продуктів відповідно до ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»; допуск працівників а гропродовольчого ринку, продавців і відвідувачів на територію агропродовольчого ринку здійснювати виключно за наявності вдягнутої медичної маски (у т.ч. виготовленої самостійно) або респіратора та проходження безконтактного температурного скринінгу; наявність на кожному вході (в’їзді) на територію агропродовольчого ринку диспансерів з антисептиками; кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території агропродовольчого ринку, не повинна перевищувати кількості, з розрахунком один покупець на 10 м.кв. торгівельної площі ринку; відстань між робочими місцями продавців складає не менше 3-х метрів, місця торгівлі обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику; проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години, прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торгівельні місця, вкінці кожного робочого дня; відсутність неконтрольованої (стихійної) торгівлі на прилеглій до агропродовольчого ринку території; забезпечення постійного інформування відвідувачів агропродовольчого ринку щодо встановлення обмежень, яких необхідно дотримуватися щодо профілактики коронавірусної інфекції COVID-19; агроподовольчим ринком забезпечується контроль за дотриманням вимог щодо профілактичних заходів протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та оперативне усунення порушень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...