![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
15:53, 4 лютого 2020 р.
У Конотопі показали книгу “Конотопська Небесна Чота”
![У Конотопі показали книгу “Конотопська Небесна Чота” У Конотопі показали книгу “Конотопська Небесна Чота”](/dist-assets/images/cap.jpg)
31 січня в Конотопі відбулась презентація книги “Конотопська Небесна Чота”, над якою працювали вихованці гуртка “Юні журналісти-краєзнавці” під керівництвом Лисого І.Є.
Це книга пам’яті про воїнів-конотопців, яких, на жаль, вже немає в живих. На заході відзначили юних дослідників. які зробили величезний внесок у вихід книги. Номери художньої самодіяльності присутнім на презентації подарували художні колективи міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...