![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
13:29, 2 листопада 2019 р.
Студентів у Конотопі навчали самообороні
![Студентів у Конотопі навчали самообороні Студентів у Конотопі навчали самообороні](/dist-assets/images/cap.jpg)
Згідно плану роботи Центру військово-патріотичного виховання та з метою залучення учнів до занять з військово-прикладних видів спорту, формування морально-вольових якостей, свідомого ставлення до особистої та громадської безпеки, готовності до захисту Вітчизни, посилення фізичного розвитку 28 жовтня відбувся майстер-клас з рукопашного бою.
Під час заходу учні опанували прийоми самострахування, розучували стійки,удари та захист від них.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...