Реклама
09:08, 22 жовтня 2019 р.

Використання металопрокату

Реклама
Картинки по запросу Використання металопрокату

Картинки по запросу Використання металопрокату

Металопрокат відноситься до тих матеріалів, яким практично неможливо знайти заміну. По міцності і довговічності даний продукт не зрівняється ні з чим. У таких сферах, як суднобудування, автомобілебудування, будівництво, прокладання комунікацій, металопрокат є основним видом сировини. Компанією «Будкомбінат» здійснюється продаж металопрокату, в тому числі:

• арматури;

• швелерів;

• профільних і зварних труб;

• дроту;

• зварної сітки.

Трохи про виробництво

Металопрокат є кінцевим продуктом металургійного циклу. Відлита в заготовки сталь направляється в прокатний стан. Сталевий злиток поміщають на величезний верстат з валиками, і затискається між ними. Під дією температур заготівля розплавляється і витягується в лист. Розрізняють холодно і гарячекатаний прокат, процеси відрізняються температурним режимом.

Готовий сталевий лист підлягає подальшому виготовлення наступних категорій прокату:

1) Листовий. Представлений продукцією: рулонна сталь, листи.

2) Фасонний: сталевий куточок, рейки, швелери, двотаврові балки.

3) Сортовий: арматура для будівництва, смуги, шестигранники.

4) Трубний: зварні труби.

застосування металопрокату

Важко повірити, але металопрокат оточує нас усюди. Потрібно лише придивитися, і дійсно повсюдно застосовують труби, куточки, сталеву сітку для огорож, дріт.

З металопрокатом легко працювати, використовуючи спеціальний інструмент, заготовку можна розрізати на певну довжину, просвердлити отвір. Трудомісткість полягає лише в вазі металопрокату. В іншому продукція прослужить не один десяток років. Щоб метал не іржавів, від корозії рятує грунтовка і спеціальні склади. Оцинковані труби вже захищені від корозії.

У побуті з металопрокату виготовлені столові прибори, ножі.

Сільськогосподарський інвентар, навісне обладнання для мотоблоків також виконані з металопрокату. Міцність матеріалу здатна витримати інтенсивні навантаження, метал не деформується.

Для будь-якої мети можна замовити металопрокат в каталозі «Будкомбінат», попередньо ознайомившись з прайсом на вироби. Всі продукти металопрокату є в наявності, тому ваше будівництво або ремонтні роботи НЕ будуть простоювати. З питань доставки та асортименту рекомендуємо зв'язатися з менеджером по телефону або написати повідомлення на сайті компанії.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...