![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
18:15, 27 жовтня 2019 р.
У Конотопі визначали кращих гравців у настільний теніс серед ветеранів
![У Конотопі визначали кращих гравців у настільний теніс серед ветеранів У Конотопі визначали кращих гравців у настільний теніс серед ветеранів](/dist-assets/images/cap.jpg)
23 жовтня 2019 року на виконання програми «Підтримки фізкультурно-спортивних заходів різного рівня та спортивних закладів міста Конотоп на 2019, міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради разом з «Конотопською міською організацією інвалідів Війни Збройних сил та УБД» провели змагання з настільного тенісу серед ветеранів, інвалідів війни Збройних сил та учасників бойових дій.
Змагання проходили в приміщенні по вул. Ярмаркова,12. Участь в яких приймали ветерани, інваліди Війни Збройних сил та учасники бойових дій.
За підсумками проведення змагань призові місця розподілилися наступним чином: І місце – Мотузко Іван, ІІ місце – Камінська Антоніна, ІІІ місце – Потаман Наталія.
Змагання пройшли у дружній, товариській атмосфері. Усі переможці були нагороджені грамотами та призами від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...