![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
19:17, 30 вересня 2019 р.
Конотопець не зміг повернутися додому через борг
![Конотопець не зміг повернутися додому через борг Конотопець не зміг повернутися додому через борг](/dist-assets/images/cap.jpg)
Протягом багатьох років батько з Конотопщини забував про свій обов’язок перед донькою.
Дівчинка виростала, разом з тим, зростали й борги. Але з-за кордону, де жив чоловік, він цього не помічав.
Про обов’язок сплачувати аліменти йому нагадали фахівці юстиції Сумщини. Механізм обмежень, встановлений законом#ЧужихДітейНеБуває та застосований до чоловіка, спрацював ефективно. Неплатник приїхав відвідати своїх батьків та родичів і дізнався про неможливість подальшого виїзду за межі України. Довелося погасити всю заборгованість.
Так, горе-батько сплатив понад 34 тисячі гривень боргу. А додатково донька отримала й понад 6 тисяч гривень штрафу – так закон карає тих, хто забуває вчасно сплачувати аліменти. Окрім заборгованості боржник сплатив ще й виконавчий збір у розмірі понад 3 тисячі гривень.
Юстиція Сумщини щоденною роботою і рішучими діями щодо боржників вкотре нагадує: ми захищаємо права дітей на вчасне і повне отримання аліментів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...