• Головна
  • На Сумщині показник вакцинації від кору вище, ніж взагалі по Україні
08:26, 24 вересня 2019 р.

На Сумщині показник вакцинації від кору вище, ніж взагалі по Україні

На Сумщині показник вакцинації від кору вище, ніж взагалі по Україні

Показники захворюваності на кір у Сумській області наразі у 5-6 разів нижчі від загальноукраїнських.

Найбільше хворіють діти – 22%. Усі особи, які відносяться до груп епідризику, мають сьогодні доступ до імунологічних препаратів і можливість здійснити вакцинацію на безоплатній основі. Наразі щеплено проти кору понад 33 тисячі дорослих і лише 65% дітей віком 1 рік та 68% дітей віком від 6 років і старше. Про це повідомила головний інфекціоніст Сумської області Ірина Троцька, пише прес-служба Сумської ОДА.

Вакцина проти кору, паротиту, краснухи випускається лише французьким виробником, є єдиною у світі та якісною. До кінця року ми маємо вийти на запланований показник – майже 100% щеплення дітей, – зазначила Ірина Троцька.

У зв’язку з відмовами батьків наразі 727 дітей Сумщини досі не отримали планові щеплення проти кору, що зумовлює ризик можливого спалаху цього захворювання у місцях, де такі діти мешкають.

Тимчасово виконуючий обов’язки директора обласного Департаменту освіти і науки Павло Роженко надав роз’яснення щодо ситуації, яка склалася навколо заборони відвідувати заклади освіти невакцинованим дітям.

Сьогодні, відповідно до чинного законодавства, діти, які не мають щеплення, не допускаються до відвідування навчальних закладів, зберігаючи право на освіту шляхом альтернативних форм навчання. Наразі є три види надання освітніх послуг: індивідуальна, сімейна і педагогічний патронаж. У Сумській області достатня кількість педагогічних працівників, щоб забезпечити якісну освіту всім дітям, – зазначив він.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...