![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:11, 4 вересня 2019 р.
У Конотопі пройшли навчання
![У Конотопі пройшли навчання У Конотопі пройшли навчання](/dist-assets/images/cap.jpg)
Штаб Антитерористичного центру та Координаційна група АТЦ при Управлінні СБУ в Сумській області провели планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання.
Навчання відбулися за сприяння Агентства зменшення загроз (США).
У заході, який проводився на території Конотопа та Конотопського району, взяли участь представники регіональних підрозділів СБУ, Державної прикордонної служби, Збройних Сил України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії, Держспецзв’язку, поліції, органів державної влади та місцевого самоврядування. Також у тренуваннях взяли участь фахівці Управління з питань атомної захищеності та гарантій і Східної державної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки.
За легендою тренувань умовні терористи контрабандним шляхом ввезли залізничним транспортом на територію України з сусідньої держави відпрацьоване ядерне паливо для створення так званої «брудної бомби» та здійснення теракту.
Також умовні терористи на станції Конотопської дирекції Південно-Західної залізниці намагалися захопити спеціальний залізничний потяг, який за умовами навчань начебто перевозить відпрацьоване ядерне паливо. Завдяки злагодженим та професійним діям правоохоронців умовні терористи були виявлені та затримані, а наслідки теракту ліквідовані.
За підсумками проведених заходів Координаційна група АТЦ проаналізувала кожний їх етап, а також відзначила високий рівень підготовки підрозділів до виконання завдань із запобігання та протидії терористичним загрозам та диверсіям, зокрема, в умовах ускладненої радіаційної обстановки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...