![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
12:00, 6 вересня 2018 р.
Мер Артем Семеніхін та його команда вирішили йти у велику політику
![Мер Артем Семеніхін та його команда вирішили йти у велику політику Мер Артем Семеніхін та його команда вирішили йти у велику політику](/dist-assets/images/cap.jpg)
Мер Конотопа Артем Семеніхін розповів про перспективи судового позову проти депутатів міськради, про фейкову владу Конотопа та ситуацію в Україні.
Під чай онлайн-трансляції на своїй фейсбук-сторінці він також відповідав на різноманітні запитання глядачів.
"Я та моя команда вирішили таки йти у велику політику, бо не можливо вирішувати проблеми Конотопа на місцевому рівні" - заявив очільник міста. Він також розповів про протидію з боку центральної влади, за підтримки якої і стався "переворот" у Конотопі.
Голова міста пояснив ситуацію з розглядом його позову до міськради в суді. "Кажуть що ми програли суд. Це неправда. Суду ще не було. Суддя виніс рішення, не законне, не справедливе і не забезпечив позов. Але я вас запевняю, що позов є. Він не один, а від кожного з нашої команди і вони всі виграшні" - розповів Артем Семеніхін. Він також зазначив, що справу все одно буде розглянуто і відзначив, що цей позов далеко не єдиний, до суду звернулися й інші члени команди мера.
"Суди підпорядковано Президенту, і я не маю зла на суддю, бо на нього, за моєю інформацією, чинили тиск з боку СБУ та нардепа Ігоря Молотка" - підкреслив мер Конотопа.
Надії на зміну влади і покращення ситуації він покладає на президентські вибори. "Націоналісти мають висунути єдиного кандидата, який, я сподіваюсь, стане Президентом України" - повідомив Артем Семеніхін.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...