• Головна
  • Де цього літа відпочивали конотопські дітлахи
12:30, 21 серпня 2018 р.

Де цього літа відпочивали конотопські дітлахи

Де цього літа відпочивали конотопські дітлахи

Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод. А ще – яскравих вражень, творчості, пізнання світу…  Відділ міської ради у справах молоді та спорту на своїй фейсбук-сторінці розповів, де цього літа відпочивали юні конотопці.

Цього року діти нашого міста через мали можливість відпочити у ДП «УДЦ «Молода гвардія» та ДП «МДЦ «Артек», КП« Дитячому закладі санаторного типу «Таврія» та Сумському обласному позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Сузір'я».

Більшість дітей — з багатодітних сімей (2 дитини), діти-сироти або позбавлені батьківського піклування (5 дітей), з малозабезпечених родин (8 дітей), діти учасників АТО (8 осіб), дитина загиблого учасника АТО. Також путівки отримали талановиті учні (15 дітей), ті, хто перебуває на диспансерному обліку (3 дитини). Всього через відділ молоді та спорту оздоровились та відпочили 42 дитини різних категорій молоді, що потребують підтримки та піклування.

Цікавим та змістовним був відпочинок на II та III змінах у наметовому таборі «Сузір'я», що розташований у мальовничому куточку на березі річки. «Сузір'я» - це табір, де кожен може знайти для себе те, що хоче. Хтось показує ті таланти, які має, хтось відкриває у собі нові грані, хтось збирає калаші на швидкість, хтось просить додаткових пів годин на тренінгу, хтось чергує на кухні, хтось стає капітаном…

«МДЦ «Артек» знаходиться в історичній зоні, на березі лісового озера «Сапсаїв» Пуща - Водицького лісопарку. Загальна площа центру становить близько 73га, території яка розташована за 20 км на Північно-Західній околиці міста. На території центру функціонує два спальних корпуси, медичний центр, спортивний та адміністративний корпуси.

Український дитячий центр «Молода гвардія» розташований на березі Чорного моря у м.Одеса. В Українському дитячому центрі «Молода гвардія» постійно діють три табори – «Сонячний», «Зоряний» і «Прибережний», найстарший з таборів «Морський» знаходиться на реконструкції. Кожен із таборів має свою територію, спортивні майданчики, їдальні. Малечі нудьгувати тут ніколи.

#літнійвідпочинок #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...