• Головна
  • Між залізницею та ринком знов височить бетонна огорожа
10:00, 21 серпня 2018 р.

Між залізницею та ринком знов височить бетонна огорожа

Між залізницею та ринком знов височить бетонна огорожа

Бетонну огорожу, якою перекрили вхід на ринки зі сторони 4-ї платформи залізничного вокзалу, вчора повернули на місце. До цього її зносила група людей.

Зі слів очевидців, встановлювати новий паркан почали вже наступного дня після знесення, яке відбулось 14 серпня.

Нагадаємо, що на залізничній станції «Конотоп» обмежили доступ до підземного переходу та встановили бетонний паркан між ринками та залізницею. З одного боку, цими кроками вдалося ліквідувати осередок стихійної торгівлі на пероні 4-ї платформи, з іншого — доводиться робити чималий гак, аби потрапити на ринки, що межують із вокзалом.

В «Укрзалізниці» пояснили, що зробили це, тому що станція є пунктом контролю через державний контроль, тому стороннім особам там не місце. Також зазначили, що наявність вільних проходів з боку ринків на посадочні платформи станції призводить до організації несанкціонованої торгівлі безпосередньо на залізничній платформі №4.

У числі тих, кого обурили такі дії керівництва залізничного вокзалу, опинилися активісти ГО «Агент». На своїй фейсбук-сторінці члени громадського об’єднання назвали встановлення паркану не інакше як «блокування», а рішення керівництва станції — непрофесійним.

Ось як свою позицію обгрунтовують громадські активісти: «Коли люди стали вимагати доступ в обидві частини міста зі станції і вказали на те, що прохід для евакуації в екстрених ситуаціях пасажирів потягів з 4 платформи також забезпечувалось наявними ворітьми, керівник станції зник». Також зазначається, що нинішня управителька торгової мережі «Конотопський привіз» Олена Євмен активно брала участь у заходах, спрямованих на припинення стихійної торгівлі на пероні 4-ї платформи. Зокрема, на території ринку виділили безкоштовні місця для продавців сільгосппродукції власного селянського господарства. Попри це покупці втратили доступ на ринок зі сторони залізничного вокзалу, що сприяло зменшенню відвідувачів і, відповідно, збиткам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#огорожа #укрзалізниця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...