![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
13:00, 18 липня 2018 р.
Початкова школа Конотопщини отримала інтерактивні комплекси
![Початкова школа Конотопщини отримала інтерактивні комплекси Початкова школа Конотопщини отримала інтерактивні комплекси](/dist-assets/images/cap.jpg)
Про це повідомили у районному відділі освіти.
Цьогоріч для учнів перших класів створюються відповідні умови, адже саме вони здобуватимуть освіту у школі дванадцять років за новим змістом, стандартами та програмами.
Однак, щоб проект «НУШ» повноцінно реалізувати, окрім підготовки вчителів, потрібно також створити необхідне навчальне освітнє середовище, зокрема забезпечити класи необхідним обладнанням. У Конотопському районі в цьому напрямку робота триває.
«На минулому тижні інтерактивні комплекси, загальною вартістю понад 1,8 млн.грн., встановили у В.Самбірському, Гружчанському, Попівському, Соснівському, Тулущанському, Шевченківському, Чорноплатівському, Юрівському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Попівському НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ". Це черговий крок до створення сучасного освітнього середовища в навчальних закладах Конотопщини в рамках концепції "Нова українська школа"»,- відзначив начальник відділу освіти Конотопської райдержадміністрації Микола Вербняк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...