![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:00, 11 липня 2018 р.
Сьогодні в деяких селах Конотопщини зникне газ
![Сьогодні в деяких селах Конотопщини зникне газ Сьогодні в деяких селах Конотопщини зникне газ](/dist-assets/images/cap.jpg)
У зв’язку з проведенням планових профілактичних робіт 11 липня буде повністю припинено газопостачання споживачам, які підключенні від ГРС «Дубов’язівка» з 9.00 до 17.00.
Про це повідомляє конотопське відділення ПАТ «Сумигаз».
Перелік населених пунктів та підприємств, які підпадають під це підключення: с.Дубов’язівка, с.Сім’янівка, с.Гамаліївка, с.Бочечки, с.Салтикове, с.Рокитне, с.Тернівка, с.Козацьке, с.Красне, с.Лебедєве, с.Вишневе, с.Курилівка, с.Шпотівка, с.В’язове.
Прохання до всіх споживачів (абонентів), які підпадають під відключення, перекрити крани перед газовими приладами та не користуватися ними.
Пуск газу буде здійснюватися в порядку черговості 11 липня з 17 години протягом двох тижнів.
Підприємства, які підпадають під відключення: у смт. Дубов’язівка - філія «Конотопський елеватор» ТОВ Агро – Поліс, ТОВ «Дубов’язовський елеватор», ПП Хлібзавод Дубов’язівський, Укрспирт Дубов’язівське МПД ДП, ТОВ «Біолат»; у с. Тополине ТОВ «Колос –Агро Трейд»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...