![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:30, 10 липня 2018 р.
У Конотопі провели майстер-клас з народної хореографії
![У Конотопі провели майстер-клас з народної хореографії У Конотопі провели майстер-клас з народної хореографії](/dist-assets/images/cap.jpg)
8 липня, у рамках Міського фестивалю «Конотопська битва 2018», відбувся майстер-клас з народних видів хореографії.
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці міського БК "Сучасник".
Керівники школи сучасного та естрадного танцю «Step Up» Тетяна Грищенко та Наталія Прокопець продемонстрували та вивчили з усіма бажаючими елементи трьох різновидів українського танцю – гопака, гуцульського та української польки.
Діти та підлітки із особливим задоволенням навчалися різновидам українського народного танцю. Під кінець всі бажаючі мали змогу взяти участь у флешмобі з вивчених хореографічних композицій.
По завершенню заходу творчий колектив міського будинку культури «Сучасник» отримав від начальника відділу культури і туризму Олени Шинкаренко диплом за участь у фестивалі «Конотопська битва 2018».
![У Конотопі провели майстер-клас з народної хореографії, фото-1 У Конотопі провели майстер-клас з народної хореографії, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Дивіться також: У Конотопі відбувся фестиваль сала
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...