![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
17:00, 9 липня 2018 р.
В музеї авіації влаштували свято "Крила Конотопу"
![В музеї авіації влаштували свято "Крила Конотопу" В музеї авіації влаштували свято "Крила Конотопу"](/dist-assets/images/cap.jpg)
У рамках Міського патріотичного фестивалю «Конотопська битва - 2018» на базі відділу Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського «Музей авіації» відбулось традиційне свято «Крила Конотопу».
Відвідувачам було представлено виставку військових форм від часів Другої світової війни до сьогодення з фондів музею, екскурсії по експозиції. Гості свята змогли відвідати представлені у експозиції салони гелікоптерів Мі-8т, Мі-24А та Мі-24В.
Для учнів навчальних закладів міста, що завітали на свято, було проведено квест на авіаційну тематику «Розслідування авіапригоди». Відвідувачі отримали масу позитивних емоцій та чудовий настрій.
Дивіться також: Мер Артем Семеніхін запропонував перенести День міста на День Конотопської битви
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...