![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:00, 15 березня 2018 р.
На Конотопщині з початку року народилося 145 малюків
![На Конотопщині з початку року народилося 145 малюків На Конотопщині з початку року народилося 145 малюків](/dist-assets/images/cap.jpg)
За два місяці цього року працівниками органів юстиції Сумщини складено 1254 актових записи про народження. Найбільше малюків народилося у Сумах – 545, в Конотопському районі – 145, в Шосткинському районі – 91, в Роменському та Охтирському районах – 76 і 68 відповідно.
Як повідомляє СТС, великою популярністю серед громадян користується пілотний проект Міністерства юстиції щодо видачі свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках. Так, за 2 місяці перший документ завдяки зручному сервісу отримали 78% новонароджених жителів Сумщини.
«Юстиція Сумщини активно упроваджує нові сервіси, покликані адміністративні процедури зробити комфортними і зручними, –наголошує очільник юстиції Сумщини Ірина Свистун.– Особливо приємно благословляти першими документами маленьких громадян нашої країни. Знаковим є те, що батьки користуються цим сервісом, висловлюючи слова вдячності за виявлену турботу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...