• Головна
  • Фонд соцстрахування обіцяє забезпечити санаторно-курортне лікування 17 жителів Конотопщини
13:00, 27 лютого 2018 р.

Фонд соцстрахування обіцяє забезпечити санаторно-курортне лікування 17 жителів Конотопщини

Фонд соцстрахування обіцяє забезпечити санаторно-курортне лікування 17 жителів Конотопщини

Застраховані особи та потерпілі на виробництві в 2018 році отримають медичну реабілітацію та санаторно-курортне лікування за кошти Фонду.

Про це повідомляється на офіційному сайті Конотопської міської ради.

Під страховим захистом Фонду на території Конотопа, Конотопського та Кролевецького районів перебувають майже 25 тисяч застрахованих осіб, а також постійно отримують страхові виплати по страхуванню від нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання 390 потерпілих на виробництві та членів їх сімей.

За рахунок коштів Фонду соціального страхування України здійснюється цілий комплекс послуг з медичної та соціальної реабілітації застрахованих осіб та потерпілих на виробництві.

Вже з початку 2018 року 17 потерпілих на виробництві, які мають право на санаторно-курортне лікування, подали заяви на отримання такої послуги. Відділенням проводиться робота по укладанню тристоронніх договорів між потерпілим, відділенням Фонду та санаторієм. З 2 березня санаторно-курортний заклад прийме на лікування першого інваліда виробництва. Витрати на проїзд до місця лікування і назад Фонд теж компенсує потерпілому.

Застраховані особи мають право на лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікаря та за наявності висновку ЛКК лікувально-профілактичного закладу.

В 2018 році вже дві застраховані особи скористалися правом такого лікування по профілю нейрореабілітація.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#страхування #лікування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...