![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
12:00, 22 лютого 2018 р.
Юні науковці Конотопщини стали призерами МАН
![Юні науковці Конотопщини стали призерами МАН Юні науковці Конотопщини стали призерами МАН](/dist-assets/images/cap.jpg)
Юні науковці Конотопщини гідно представили рідний район в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, що пройшов в приміщенні Сумського державного університету.
Про це повідомляє Конотопська РДА.
У ІІ етапі конкурсу-захисту загальний бал учасники отримали за трьома критеріями: заочне оцінювання, контрольна робота з базової дисципліни та захист науково-дослідницької роботи.
Юні науковці Катерина Кубишка та Андрій Коваленко повернулися з обласного центру «бронзовими» призерами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...