• Головна
  • У Конотопі молоді розповідали про саморозвиток на семінарі «Teleios talks»
07:00, 16 лютого 2018 р.

У Конотопі молоді розповідали про саморозвиток на семінарі «Teleios talks»

У Конотопі молоді розповідали про саморозвиток на семінарі «Teleios talks»

З ініціативи громадського руху «Teleios», за підтримки відділу міської ради у справах молоді та спорту, 14 лютого в приміщенні МЦКіД «Кінотеатр «Мир» відбувся освітньо-виховний семінар «Teleios talks».

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє начальник відділу міської ради у справах молоді та спорту Ольга Качура-Редько.

У семінарі взяли участь студенти і молодь нашого міста. Захід мав на меті виховання і розвиток вільної, духовно багатої, життєлюбної, талановитої молоді, що володіє знаннями, готова до творчої діяльності і дотримується принципів моральної поведінки.

Основним завдання заходу було навчити студентів мислити та розвивати свої здібності, сформувати зацікавленість у розвитку своєї особистості, виявляти й розвивати творчі здібності та задатки студентської молоді, забезпечувати моральні стосунки в колективах молоді. Їх навчали також любити людей та життя, формувати моральне ставлення до людини, праці, природи, батьківщини, формувати та розвивати риси характеру кожного студента на основі духовного і морального вдосконалення, розвивати комунікативні здібності учнів.

Як результат - в ході зустрічі визначили низку цікавих для молоді тем, обговорити які домовилися на наступних зібраннях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Teleios #молодь #семінар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...