• Головна
  • Міський голова Артем Семеніхін розкритикував постанову польського Сейму щодо УПА
13:00, 29 січня 2018 р.

Міський голова Артем Семеніхін розкритикував постанову польського Сейму щодо УПА

Міський голова Артем Семеніхін розкритикував постанову польського Сейму щодо УПА

Очільник Конотопа розчарований рішенням польського Сейму, який підтримав законопроект про заборону пропаганди “бандерівської ідеології”.

Про це Артем Семеніхін розповів у відеозверненні на власній фейсбук-сторінці.

Закон стосується визначення злочинів українських націоналістів і українських організацій, які співпрацювали з Третім рейхом, а також можливості відкриття кримінальних проваджень проти осіб, які заперечують ці злочини.

На думку Артема Семеніхіна, цей закон підтримав не польський народ, а Сейм, депутати якого подібні до депутатів Верховної Ради України.

– Це люди які однозначно, стовідсотково, я впевнений, є корупціонерами і шовіністами. Люди, які не в праві представляти польську націю, польській народ, який є дружнім нам, українцям. Вони зараз за московські гроші фактично виконали замовлення Москви і встромили ножа в спину українцям, – зазначив мер.

Очільник Конотопа провів історичні паралелі, зазначивши, що колись Польща повела себе так само – замість підтримки України, об’єдналась с червоною Москвою і в той чи інший спосіб допомогла знищити українську армію.

На думку Артема Семеніхіна керівництво держави має вжити рішучих заходів – ініціюювати засідання ООН з приводу рішення польського Сейму. Також Україні давно слід вести активну інформаційну компанію з роз’яснення ідеології, яку пропагував Степан Бандера, - зазначив міський голова.

Пізніше у польському МЗС пояснили - їх закон стосується тільки осіб, які публічно заперечують "злочини, вчинені колабораціоністами Третього рейху". Наукова і художня діяльність у розумінні обговорюваного закону не є злочином, зазначили у відомстві.

#Семеніхін #Польща #УПА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...