• Головна
  • У міськраді відзвітували про допомогу людям з інвалідністю в минулому році
07:30, 24 січня 2018 р.

У міськраді відзвітували про допомогу людям з інвалідністю в минулому році

У міськраді відзвітували про допомогу людям з інвалідністю в минулому році

У місті проживає 3921 осіб з інвалідністю різних груп і категорій (1гр.–521, 2 гр.–1247, 3 гр.–1871, дітей з інвалідністю–282).

Як і чим їм допомагало місто в минулому році, пояснюється на фейсбук-сторінці управління соціального захисту населення Конотопської міської ради.

Робота по соціальному захисту осіб з інвалідністю у 2017 році проводилась за такими напрямками: створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до місць громадського призначення та об'єктів соціальної інфраструктури; сприяння працевлаштуванню, здобуттю освіти і професійній підготовці осіб з інвалідністю; матеріальне, соціальне та медичне забезпечення осіб з інвалідністю; реабілітація дітей з інвалідністю; сприяння активному життю осіб з обмеженими можливостями: доступ до інформації, засобів зв'язку, організація дозвілля і спорту; взаємодія з громадськими організаціями осіб з інвалідністю.

На 01.01.2018 в місті облаштовано пандусами 190 об’єкти житлово-громадського призначення, із них прибудовано в 2017 році - 7. Обладнані пандусами приміщення міської ради, об’єкти соціальної сфери, аптеки, заклади охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та інші.

Засобами пересування та реабілітації у 2017 році забезпечені 139 осіб з інвалідністю (із них крісло-колясками 42 особи).

42 особи з інвалідністю загального захворювання та особи з інвалідністю з дитинства у 2017 році отримали санаторно-курортні путівки для оздоровлення.

У 2017 році за кошти міського бюджету виплачена компенсація на оплату комунальних послуг найбільш вразливим верствам населення серед осіб з інвалідністю міста (особи з інвалідністю 1 групи по зору, особи з інвалідністю 1 групи із захворюванням хребта та спинного мозку та сім’ям, які виховують онкохворих дітей) - 107 особам на суму 38,4 тис.грн.

У 2017 році за рахунок коштів міського бюджету 172 особам з інвалідністю виплачена компенсація за проїзд на автобусних маршрутах загального користування у міжобласному та внутрішньообласному сполученнях на суму 49,34 тис. грн.

#людизінвалідністю #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...