• Головна
  • Конотопським чорнобильцям пропонують оздоровитися у санаторії
13:00, 18 січня 2018 р.

Конотопським чорнобильцям пропонують оздоровитися у санаторії

Конотопським чорнобильцям пропонують оздоровитися у санаторії

У Конотопі громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і мають першу категорію, пропонують скористатися безкоштовним лікуванням у одному з санаторіїв Сумщини.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Управління соціального захисту населення.

Зазначається, що постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 №854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” передбачено безкоштовне надання путівок на санаторно-курортне лікування та вільний вибір санаторію.

Наразі в черзі на проходження в 2018 році санаторно-курортного лікування перебуває майже 50 постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, категорії 1.

На сьогодні управління соціального захисту населення розпочинає роботу по укладанню угод на оздоровлення. Пропонується для ознайомлення інформація про санаторій “Токарі”, який розташований в нашій кліматичній зоні,  в Лебедині Сумської області.

То ж чорнобильців, які бажають обрати для оздоровлення санаторій “Токарі”, просять звертатися до кімнати №10 управління соціального захисту населення Конотопської міської ради (м.Конотоп, пр.Миру, 6).

Нагадаємо, у Конотопській районній лікарні введено в роботу сучасний апарат УЗД.

#чорнобильці #пільги #оздоровлення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...