• Головна
  • Водопровід та ремонт доріг Конотопщини можуть профінансувати з Державного фонду регіонального розвитку
16:00, 14 грудня 2017 р.

Водопровід та ремонт доріг Конотопщини можуть профінансувати з Державного фонду регіонального розвитку

Водопровід та ремонт доріг Конотопщини можуть профінансувати з Державного фонду регіонального розвитку

Про стан підготовки інвестиційних проектів та подання заявок на участь у конкурсі говорили 13 грудня на робочій нараді під керівництвом голови Конотопської райдержадміністрації.

Начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ районної державної адміністрації Людмила Зерниченко повідомила, що на даний час від Конотопського району проходять процес оцінювання 3 проекти, що були надані на розгляд регіональної комісії та розміщені на онлайн-платформі ДФРР. Один з проектів стосується будівництва водопровідної мережі в с. Козацьке Бочечківської сільської ради, та два – капітального ремонту доріг в с. Шаповалівка Шаповалівської сільської ради.

По інших проектних заявках, поданих у напрямку утеплення стін та дахів будівель, заміни вікон на енергозберігаючі, висловлені певні зауваження. Зазначено, що до таких проектів повинні надаватися енергетичні паспорти будівель, тобто необхідно провести паспортизацію енергетичної ефективності існуючих будівель.

Окремі проекти, що подані відділом освіти райдержадміністрації та ЦПМСД району, знаходяться на експертизі в ДП "Укрдержбудекспертиза".

Очільник району Микола Горбенко наголосив розробникам проектів на оперативному усуненні ними недоліків та своєчасній подачі інвестиційних проектів регіональній комісії та розміщенні на онлайн платформі ДФРР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...