• Головна
  • Всесвітньовідомий скульптор з Конотопа Юрій Мусатов презентує нову виставку в Києві
16:00, 12 грудня 2017 р.

Всесвітньовідомий скульптор з Конотопа Юрій Мусатов презентує нову виставку в Києві

Всесвітньовідомий скульптор з Конотопа Юрій Мусатов презентує нову виставку в Києві

36 керамічних робіт, що увійшли до проекту “Мої гори”, створювались починаючи з весни 2016 року, а останні - в межах перебування Юрія Мусатова у резиденції Ceramic Creative Center в Південній Кореї.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Sky Art Foundation.

У проекті “Мої гори” Юрій Мусатов крізь призму власного досвіду розмірковує над виявленням глибоких зв’язків між людиною та природою. “В даній роботі я хочу підсумувати власні досягнення, які асоціюю з підкоренням вершин, - пояснює скульптор. - Кількість гір відповідає кількості років, тому разом вони утворюють гірський хребет, як сукупність знань, умінь, здобутих протягом життя. Рельєф земної поверхні є результатом постійної боротьби внутрішніх і зовнішніх факторів, тому його не можна розглядати як застиглу форму, а лише як зафіксовану мить динамічного процесу. В цій послідовній зміні я бачу певну аналогію з динамікою нашого життя”.

“Роботи Юрія Мусатова - це окремий всесвіт. Скульптури з глибинною та навіть космічною ідеєю є набутком світової керамічної спадщини, де Україна, завдяки таким авторам як Мусатов, посідає почесне місце”, - зазначає Юлія Островська, директор Sky Art Foundation.

Юрій Мусатов - неодноразовий переможець міжнародних стипендіальних програм та конкурсів, учасник престижних виставок, симпозіумів, бієнале професійної кераміки, член Національної спілки художників України. Нещодавно він став першим українським митцем, що отримав членство в Міжнародній Академії Кераміки (IAC).

Виставка проходитиме в Щербенко Арт Центрі (Київ, вул. Михайлівська, 22в) з 19 грудня цього року по 27 січня наступного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мусатов #скульптура #виставка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...