Конотопський скульптор Юрій Мусатов вийшов на міжнародний рівень

Юрій Мусатов у рідному Конотопі

Конотопський скульптор Юрій Мусатов, неодноразовий переможець міжнародних стипендіальних програм та конкурсів, учасник престижних виставок, симпозіумів, бієнале професійної кераміки, член Національної спілки художників України став першим українським митцем, що отримав членство в Міжнародній Академії Кераміки (IAC). Про це повідомляє Sky Art Foundation.

«15 років тому я дізнався про існування IAC і одразу поставив перед собою ціль стати членом цієї Академії. Це честь бути частиною міжнародної спільноти і брати участь у пропаганді керамічного мистецтва. Для мене справжня гордість представляти Україну та українську кераміку в цій престижній організації», - коментує Юрій Мусатов.

Міжнародна Академія Кераміки International Academy of Ceramics – професійне інтернаціональне об’єднання, створене з метою налагодження комунікації між професіоналами у сфері керамічного мистецтва у всьому світі. Понад 60 років Академія є центром міжнародної спільноти і представляє кераміку на світовому рівні. Стати членом Академії – велике досягнення, тому що тільки визнані майстри можуть бути обрані з безлічі претендентів.

Нагадаємо, ми писали про те, що конотопський художник виграв грант від SKY ART FOUNDATION

«Обрання Юрія Мусатова в IAC – це визнання найвищого рівня майстерності та його досягнень в кераміці. Це в котрий раз підтверджує, що українська кераміка має всі шанси займати достойне місце в найкращих приватних та музейних колекціях світу. Це важливий крок на шляху до інтеграції українського керамічного мистецтва в міжнародний арт-контекст», - коментує Юлия Островская, директор Sky Art Foundation.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )