• Головна
  • Лікарю Михайлу Давидову, на честь якого названа Конотопська ЦРЛ, не продовжили трудовий договір
13:00, 4 грудня 2017 р.

Лікарю Михайлу Давидову, на честь якого названа Конотопська ЦРЛ, не продовжили трудовий договір

Лікарю Михайлу Давидову, на честь якого названа Конотопська ЦРЛ, не продовжили трудовий договір

Головному онкологу Росії Михайлу Давидову, ім'ям якого названа Конотопська ЦРЛ, не продовжили трудовий договір, у зв'язку з чим він заявив, що повністю припиняє роботу в медицині.

Про це повідомляє Ігор Левченко в фейсбук-спільноті "Конотоп Інфо".

Головний спеціаліст-онколог МОЗ Росії, директор Російського онкологічного центру (РОНЦ)  Михайло Давидов в понеділок, 27 листопада, оголосив про те, що він повністю припиняє діяльність на посту глави центру і роботу в медицині.

"Я повідомлений урядовою телеграмою про непродовження мого трудового договору. У вівторок, 28 листопада, буде призначено нового керівника", - заявив Михайло Давидов.

Він також додав, що не знає, хто саме буде призначений на посаду керівника центру, "тому що це проходить у великій секретності", наголошується на сайті Федеральної державної бюджетної установи (ФГБУ) "Національний медичний дослідний центр онкології імені Н. Блохіна".

Михайло Давидов народився 11 жовтня 1947 року в Конотопі. У 1975 році закінчив ММІ імені І.М. Сеченова за спеціальністю "лікувальна справа". З 1993 року Михайло Давидов - директор НДІ клінічної онкології РОНЦ імені М.М. Блохіна РАМН, з 2001 року - директор ДУ РОНЦ імені М.М. Блохіна РАМН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Давидов #ЦРЛ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...