• Головна
  • Прокурорів Сумщини вчили, як не катувати в'язнів
17:30, 4 грудня 2017 р.

Прокурорів Сумщини вчили, як не катувати в'язнів

Прокурорів Сумщини вчили, як не катувати в'язнів

Минулого тижня у прокуратурі Сумщини відбувся семінар щодо недопущення випадків катувань і жорстокого поводження, а також захисту прав в’язнів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Навчально-методичний семінар провели на тему: «Актуальні питання щодо виявлення, документування і розслідування випадків катувань і жорстокого поводження, а також захисту прав в’язнів на охорону здоров’я. Забезпечення додержання законодавства та міжнародних стандартів медичної фіксації фактів катувань і жорстокого поводження».

У заході взяли участь працівники управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва, відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури області, заступники керівників та прокурори місцевих прокуратур, а також представники Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, Сумського обласного бюро судово-медичних експертиз, Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції.

«На семінарі звернуто увагу на необхідність додержання мінімальних стандартів і принципів ефективного розслідування та документування випадків катувань і жорстокого поводження. Обговорені питання особливостей досудового розслідування у кримінальних провадженнях за фактами катувань, у тому числі щодо проведення комісійних судово-медичних експертиз. Крім того підняті проблемні питання стану медичного забезпечення в’язнів у місцях несвободи, взаємодії установ виконання покарань та попереднього ув’язнення із територіальними закладами охорони здоров’я тощо», – зазначив начальник відділу прокуратури Сумської області Сергій Вакула.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#катування #прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...