• Головна
  • Депутатам міськради нагадали про звіти і про відкликання за прогули
09:00, 30 листопада 2017 р.

Депутатам міськради нагадали про звіти і про відкликання за прогули

Депутатам міськради нагадали про звіти і про відкликання за прогули

Секретар міськради Олена Багрянцева на своїй фейсбук-сторінці нагадує, що депутати міської ради зобов'язані звітувати про роботу перед виборцями і можуть бути відкликані у разі невиконання своїх обов'язків.

Відповідно до статті 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", депутати міської ради зобов'язані звітувати про свою роботу перед виборцями  не рідше одного разу на рік.

Частина 2 статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» визначає, яку інформацію повинен містити звіт депутата місцевої ради. Зокрема, важливим елементом звіту депутата є відомості про діяльність депутата у раді та в її органах, до яких його обрано, - повідомила секретат міськради.

Оскільки депутат ради зобов’язаний відвідувати пленарні засідання ради (стаття 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»), то у своєму звіті він має вказати кількість відвіданих та пропущених засідань. Також необхідно описати свою участь у роботі постійних комісій ради, інформацію про виконані доручення ради тощо.

Олена Багрянцева нагадала, що згідно п.5 статті 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» у разі пропуску депутатом протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії, членом якої він є, невиконання ним без поважних причин рішень і доручень ради та її органів відповідна рада може звернутися до виборців з пропозицією про відкликання такого депутата у встановленому законом порядку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОленаБагрянцева #депутати #міськрада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...