![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:30, 3 листопада 2017 р.
Жінку, яка прив’язала дітей до дерева, оштрафували на 34 гривні
![Жінку, яка прив’язала дітей до дерева, оштрафували на 34 гривні Жінку, яка прив’язала дітей до дерева, оштрафували на 34 гривні](/dist-assets/images/cap.jpg)
На початку вересня в Охтирці 58-річна жінка прив’язала до дерева біля кладовища маленького хлопчика та заклеїла йому рот скотчем. Те саме вона погрожувала зробити і брату-близнюку хлопця "з виховною метою".
Як повідомляє СТС, нещодавно цю справу розглянула суддя Охтирського міськрайонного суду Тамара Ярошенко. Суд вирішив, що злих умислів жінка не мала, а тільки прагнула допомогти молодій матері доглядати за дітьми.
Хлопчиків жінці ввірила її подруга, 26-річна мама-одиначка. На плач дітей у лісі відреагували грибники та повідомили в поліцію.
Жінку визнали винною за ч. 1 ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Враховучи, що вона не працює та притягується вперше, суд наклав на штраф у розмірі 34 гривень на користь держави та зобов’язав сплатити судовий збір в сумі 320 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...