• Головна
  • Жителі Сумщини поїдуть на роботу в Ізраїль
15:00, 26 жовтня 2017 р.

Жителі Сумщини поїдуть на роботу в Ізраїль

Жителі Сумщини поїдуть на роботу в Ізраїль

Співпраця з Ізраїлем щодо працевлаштування за кордоном розпочалася навесні цього року, – повідомляють у Сумській обласній службі зайнятості.

У рамках реалізації двосторонньої угоди про тимчасове працевлаштування українських працівників у будівельну галузь на ринку праці Ізраїлю службою зайнятості Сумщини формується та передається для опрацювання ізраїльським партнерам Реєстр кандидатів.

Усі кандидати після подачі заявок також мають здати кваліфікаційні іспити та пройти медичний огляд.

Відбір працівників для роботи в будівельній галузі здійснюється за професіями: опалубник, арматурник, лицювальник-плиточник та штукатур.

Планується, що працівники зможуть прибути до Ізраїлю та приступити до роботи не пізніше січня 2018 року.

Більш детальну інформацію можна отримати в будь-якому центрі зайнятості.

Довідково. 15 травня 2017 року підписано Імплементаційний протокол А (будівельна галузь) між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль. Даним документом передбачено порядок відбору українських працівників на тимчасову роботу в будівельній галузі в Ізраїлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ізраїль #робота
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...